zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- "Współczesna Gruzja" w Krakowie - konferencja

"Współczesna Gruzja" w Krakowie - konferencja

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ skupia młodych ludzi, którzy nie lubią nie wiedzieć. Dlatego poszerzenie wiedzy na temat Gruzji i poszukanie odpowiedzi na najbardziej palące pytania i problemy związane z konfliktem, który wybuchł w nocy z 7 na 8 sierpnia to cel organizowanej przez nas konferencji.

patronat medialny Kaukaz.pl

W ciągu dwóch dni w 6 panelach usłyszymy blisko 30 referentów, którzy w swoim wystąpieniach poruszą tematy związane z m.in. sytuacją międzynarodową i wewnętrzną Gruzji, międzynarodowymi uwarunkowaniami konfliktu gruzińsko-rosyjskiego czy stanem współpracy polsko-gruzińskiej.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się wybitni eksperci m.in.: prof. dr hab. Andrzej Furier, Wojciech Górecki, dr Paweł Czubik, dr Ireneusz Kamiński i Krzysztof Dąbrowski oraz politycy (Urszula Gacek, Paweł Kowal, Paweł Zalewski. Nie zabraknie studenckiego spojrzenia, który zostanie przedstawiony w panelu „Miejsce Gruzji we współczesnym świecie". Uzupełnieniem konferencji będzie wystawa zdjęć oraz wieczór kultury gruzińskiej.

Więcej informacji na stronie: www.kssm.pl/gruzja

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl