zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Piękny KALENDARZ- realna POMOC

Piękny KALENDARZ- realna POMOC

W salonach sieci sprzedaży EMPIK jest już dostępny poświęcony Gruzji kalendarz na rok 2009. Patronat honorowy objęła Polska Akcja Humanitarna. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza umożliwi Polskiej Akcji Humanitarnej i jej partnerom prowadzenie dalszych działań pomocowych na rzecz ofiar sierpniowego konfliktu w Gruzji.

Powstały dzięki charytatywnej współpracy organizacji pozarządowych, firm oraz osób prywatnych kalendarz ścienny w formacie A3, zawiera fotografie przedstawiające różnorodne krajobrazy i zabytki malowniczej, wielokulturowej Gruzji.

Sto dni od zawieszenia broni w strefie konfliktu nadal jest niespokojnie, co uniemożliwia uchodźcom powrót do domów. Dochód ze sprzedaży kalendarza umożliwi kontynuację akcji pomocowej na rzecz uchodźców.

Pod koniec 2008 roku, na mocy zawartego Porozumienia o Współpracy PAH podpisał umowę z gruzińskim partnerem Academy for Peace and Development na realizację projektu pomocy humanitarnej w gruzińskiej wiosce Szertuli w strefie buforowej, oddalonej o 7 km od miasta Cchinvali. Celem projektu jest pomoc w odbudowie najbardziej zniszczonych domów, zaopatrzenie miejscowej ludności w mąkę, drewno i piece, niezbędne do przetrwania zimy.

PAH pomaga ludziom w sytuacjach kryzysowych w jak najszybszym uzyskaniu samodzielności i przyjęciu odpowiedzialności za własną przyszłość. Zasadą obowiązującą od samego początku działania fundacji jest udzielanie pomocy bez względu na narodowość, rasę, religię czy stronę konfliktu.

Lista salonów EMPIK, które oferują kalendarz.

Oficjalna strona akcji: www.gruzja2009.pl


Dodatkowe informacje:
Karina Diłanian-Pinkowicz, Anna Radecka
Polska Akcja Humanitarna
tel. (+48 22) 828 88 82 wew. 253
tel. kom. 607737003

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl