zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Wystawa „SAKARTWELO ZNACZY GRUZJA”

Gorąco zapraszamy na inaugurację wystawy fotografii Krzysztofa Dąbrowskiego, redaktora naszego portalu. Wernisaż odbędzie się 17 listopada w „Galerii na Piętrze” działającej w śródmiejskim ratuszu (budynek urzędu dzielnicy), przy ulicy Nowogrodzkiej 43, w Warszawie. Początek o godz. 18:00 a w programie m.in. pokaz slajdów, degustacja oryginalnej kuchni gruzińskiej i muzyka etniczna. Nie zabraknie też prawdziwej wody leczniczej Nabeghlavi prosto z Kaukazu. Na wystawie będzie można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć w formacie 40x35 cm przedstawiających głównie gruzińskie krajobrazy. Miniaturki tych zdjęć można dziś oglądać w internetowej galerii kaukaz.pl.

Honorowy patronat nad wystawą objął Ambasador Republiki Gruzji w Polsce Pan Konstantin Kavtaradze i Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Pan Artur Grzegorz Brodowski.

Dzięki sponsorom wernisaż będzie zarówno ucztą dla ducha, jak i dla ciała:-). Sponsorem wystawy jest jedyna w Warszawie restauracja gruzińska Tbilisi (ul. Puławska 24). Zajęła ona drugie miejsce w konkursie Gazety Stołecznej na najlepszą restaurację roku. W restauracji Tbilisi wszystkie potrawy smakują tak jak w mieście Tbilisi. Kolejnym sponsorem jest „”Florian woda mineralna” Florian Leszczyński - importer cenionych w świecie gruzińskich wód mineralnych Nabeghlavi i Bordżomi.

Wystawę będzie można oglądać do połowy stycznia 2007 r., w godzinach pracy urzędu (pon. 10-18, wt.-pt. 8-16). Wstęp wolny!

wystawa fotografii - Sakartwelo znaczy Gruzja

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl