zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Weź udział w konkursie. Zdobądź smakowitą nagrodę!

Weź udział w konkursie. Zdobądź smakowitą nagrodę!

Weź udział w konkursie kukiełkowym. Zdobądź smakowitą nagrodę!

Podczas tegorocznej Transkaukazji 2009 organizatorzy namiotu gruzińskiego zapraszają na bajkowy konkurs. Trzy grupy (2-4os.), które się zgłoszą jako pierwsze będą walczyć o główną nagrodę - kolację w gruzińskiej restauracji Kolchida oraz wino gruzińskie firmy Grusigniac.

Motywem przewodnim konkursu są trzy bajki gruzińskie. Zadaniem uczestników będzie stworzenie widowiska kukiełkowego na podstawie wylosowanej bajki. Z bajkami i ich stylistyką będzie można się zapoznać przed dniem konkursowym. Wystarczy się zgłosić, wtedy uczestnicy, dostaną bajki w formie elektronicznej. Kijki, nitki, kleje, taśmy czy inne akcesoria będą dostępne na miejscu, w namiocie gruzińskim. Więc jedyna rzecz potrzebna to wyobraźnia i głód :)

Na przygotowanie kukiełek i całego teatrzyku ochotnicy dostaną godzinę. Po niej nastąpi przedstawienie teatrzyku obecnej w namiocie gruzińskim publiczności, która będzie oceniać i wybierać ostatecznego zwycięzcę. Dla dwóch pozostałych drużyn również znajdzie się nagroda pocieszenia.

Miejsce: namiot gruziński w miasteczku kaukaskim, na skrzyżowaniu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Królewskiej, Warszawa.

Termin: 27 czerwca (sobota)
Na konkurs trzeba się stawić o godz. 16.45
O godz. 17.00 nastąpi losowanie bajek
O godz. 18.30 teatrzyk kukiełkowy – prezentacja bajek


Konkurs winny

W namiocie gruzińskim oczywiście nie może zabraknąć wina! Będą opowieści o tym szlachetnym trunku, o kulturze picia wina w Gruzji, będzie można spróbować i kupić wino firmy Grusignac. Będzie w końcu można wziąć udział w konkursie na najciekawszy, najoryginalniejszy toast! A nagrodą będzie oczywiście wino.

Zgłoszenia do konkursów prosimy wysyłać na adres: marta.tymoszuk@kaukaz.pl

Udział w konkursach potwierdzimy mailem.

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl