zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Polska Pomoc Gruzji 2009 - konferencja

Polska Pomoc Gruzji 2009 - konferencja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Fundacja Edukacji Ekonomicznej zapraszają na konferencję „Polska Pomoc Gruzji 2009”. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniu 11 września 2009 w Centrum Konferencyjnym Fundacji Edukacji Ekonomicznej przy ulicy Kopernika 30.

patronat medialny Kaukaz.pl

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli polskich organizacji i instytucji zainteresowanych współpracą z Gruzją, przedstawicieli instytucji i organizacji gruzińskich zainteresowanych współpracą z Polską, media.

Konferencja poświęcona będzie aktualnej sytuacji w Gruzji oraz przedstawieniu wybranych projektów, realizowanych w Gruzji w partnerstwie z polskimi organizacjami pozarządowymi, polskimi instytucjami rządowymi, w ramach programu Polska Pomoc 2009 realizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

Głównym tematem konferencji będzie reforma regionalna, niwelowanie różnic rozwojowych między poszczególnymi regionami oraz wdrażanie strategii rozwoju regionalnego Gruzji.

REJESTRACJA
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale wymaga zgłoszenia oraz otrzymania potwierdzenia, które należy okazać przy rejestracji na miejscu, w dniu konferencji.

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia zawierające:
- imię, nazwisko,
- nazwę instytucji i adres,
- dane kontaktowe uczestnika (telefon, mail)


Prosimy przesyłać drogą mailową na adres: jmulik@egov.edu.pl

Osoba kontaktowa:
Joanna Mulik
Tel.: 22/828-90-73


Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.fundacjaedukacji.pl

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl