zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Most do Gruzji już działa!

Most do Gruzji już działa!

Z przyjemnością informujemy, że grupa krakowskich miłośników Gruzji stworzyła stowarzyszenie "Most do Gruzji". Głównym celem działania organizacji jest promocja Gruzji w Polsce oraz współpraca Polski z Gruzją.

Założyciele chcą oddziaływać na wszystkich zainteresowanych Kaukazem poprzez slajdowiska i opowieści na temat przygód z Gruzją. Ponadto zapowiadają liczne projekcje filmów a już udało się zorganizować pierwszy seans - "Gotowanie tzw. SUPRA wraz z Gruzinami". Kolejne 25 kwietnia.

Z kolei na maj, stowarzyszenie Most do Gruzji szykuje dzień gruziński pod hasłem "Gruzja nie jest daleko" (w formie konferencji z wieczorem kulturalnym). W przyszłości będzie temu towarzyszył kurs języka gruzińskiego.

Życzymy powodzenia i obiecujemy informować o ciekawych projektach "Mostu do Gruzji"

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl