zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Polscy artyści na rzecz osieroconych dzieci z Gruzji

Polscy artyści na rzecz osieroconych dzieci z Gruzji

2 czerwca w Teatrze Roma odbędzie się specjalny koncert. Polscy artyści wystąpią na charytatywnym koncercie na rzecz osieroconych dzieci z Gruzji.

Katarzyna Nosowska, Robert Gawliński, Stanisław Soyka, CzessBand, Aida oraz Artyści Teatru Roma wystąpią na jednej scenie z dziećmi z gruzińskiego Batumi, w romantycznym repertuarze melodii z Zakaukazia. Dochód z koncertu zostanie w całości przekazany na dom dziecka w Batumi.

Koncert poprowadzą Marcin Meller i Katarzyna Pakosińska. Bilety, z których dochód zostanie w całości przekazany na dom dziecka, do nabycia w Teatrze Roma, e-Bilet oraz poprzez Eventim.

Na pomysł zorganizowania koncertu dla sierot wpadła wizjonerka i piosenkarka Aida. Postanowiła zrobić coś, aby na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Z potrzeby serca stworzyła fundację pomocy gruzińskim dzieciom: Fundację Smiling Faces, czyli uśmiechniętych twarzy.

Dziecięcy zespół Tolia z Batumi, który wystąpi 2 czerwca w Romie to utalentowane dzieci, które od lat wygrywają festiwale muzyki folkowej w swoim kraju, jednak ze względu na skrajną biedę nie mogą swojego talentu pokazać na świecie. Mimo że sami nie maja wiele, przyjadą do Warszawy by wspomóc zbiórkę dla jeszcze biedniejszych dzieci.

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl