zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Pierwsze wyniki w konkursie Kaukaz.pl I Wyd. Czarne

Pierwsze wyniki w konkursie Kaukaz.pl I Wyd. Czarne

Drodzy Czytelnicy,
Na konkurs portalu Kaukaz.pl oraz Wydawnictwa Czarne do walki o miano najlepszej relacji i najlepszego fotoreportażu z Kaukazu przystąpiło ponad 30 prac!Zarówno liczba, jak i jakość materiałów mile zaskoczyły nas. Dotychczas zdążyliśmy ocenić fotoreportaże. Zadaniem każdego jurora było indywidualne ocenienie atrakcyjności zdjęć i opisów. Po ostatecznym zsumowaniu wyników poznaliśmy następujących laureatów w kategorii "fotoreportaż":


I Leszek Wasilewski - "Kazbek" zobacz fotoreportaż

II Paweł Zieliński - "Jak nie Kochać gór" zobacz fotoreportaż

III Bartosz Turek - "Gruzińska Droga Wojenna" zobacz fotoreportaż

IV Bogusław Rączka - "Gruzini i Polacy" zobacz fotoreportaż


Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i kolejnym nagrodzonym osobom!Jednocześnie prosimy o odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości w kwestii rozstrzygnięcia konkursu w kategorii "relacja". Przy tak sporej liczbie prac potrzebujemy jeszcze kilka dni na indywidualne oceny a następnie gorące dyskusje w gronie jury.

Również prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości w sprawie opublikowania relacji na stronach portalu. Za kilka dni będzie można zapoznać się z pracami konkursowymi, które pojawia się na Kaukaz.pl.

W imieniu jury,
Tamar Gelashvili - przewodnicząca
Krzysztof Dąbrowski - redaktor naczelny

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl