zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- GRUZIŃSKI KARNAWAŁ w Warszawie

GRUZIŃSKI KARNAWAŁ  w Warszawie

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Gruzji na GRUZIŃSKI KARNAWAŁ

Już po raz trzeci spotykamy się z Gruzją nad Wisłą! Dnia 5 lutego odbędzie się w Warszawie Karnawałowy Wieczór Gruziński. Jeśli chcecie spędzić sobotni wieczór w inny niż zwykle sposób- ZAPRASZAMY do Centrum Artystycznego „Radomska 13”!

Kluczowym punktem programu będzie występ gruzińskiego zespołu Z’UMBA. W rytmie gruzińskiej muzyki będziemy bawić się do późnego wieczoru, a w przerwach zaprosimy obecnych do skosztowania gruzińskich przysmaków. Nie zabraknie również bożyszcza publiczności, czyli Giorgi Maglakelidze, który wprowadzi zebranych w tajniki tradycyjnych toastów Chętni będą mogli zmierzyć się z samym mistrzem, a autorzy najciekawszych toastów zostaną nagrodzeni. Tym, którzy po raz pierwszy zdecydują się na spotkanie z Gruzją, przedstawimy co najmniej 20 powodów, dla których warto ją odwiedzić!

Chętni będą mogli zakupić na specjalnych stoiskach produkty firmy MARANI oraz sklepu TAMADA, których to degustacja odbędzie się w ramach wydarzenia.
ZAPRASZAMY!

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży
20 zł w dniu imprezy
do kupienia w Centrum Artystycznym „Radomska 13” (http://www.radomska13.art.pl/news.php)

Szczegółowy harmonogram wydarzenia wygląda następująco:


1. 18.00-18.20:
Gruzja w pigułce, czyli zapoznanie z atrakcjami turystycznymi oraz kwestiami biznesowymi: wirtualne zwiedzanie Gruzji; dlaczego Gruzja- powody dla których warto odwiedzić ten kraj.

2. 18.20-18.40:
Prawdziwe smaki kuchni gruzińskiej- prezentacja i degustacja przekąsek przygotowanych przez Gruzińską Restaurację Gaumarjos oraz Sklep TAMADA;

3. 18.40-19.00:
Toasty Gruzińskie- wystąpienie Pana Giorgi Maglakelidze: ogłoszenie konkursu na najlepszy toast – do wygrania wino i książka „Toasty Gruzińskie”.

4. 19.00-22.00
Gruzińska muzyka, taniec i śpiew- koncert zespołu gruzińskiego Z’UMBA: -w przerwie występu:
Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy toast- degustacja wybornych win firmy MARANI ;
loteria (do wygrania książki wydawnictwa Claroscuro oraz inne upominki ).

Termin: 05.02.2011- Sobota , Godzina: 18.00-22.00
Miejsce: Centrum Artystyczne „Radomska 13”

Gruziński Karnawał w Warszawie

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl