zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Warsztaty budżetowe. Zarządzanie budżetem w projekcie pozarządowym

Warsztaty budżetowe. Zarządzanie budżetem w projekcie pozarządowym

Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu warsztaty budżetowe w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Uwaga: Warsztaty są skierowane do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

Termin:
Poniedziałek 28 lutego – warsztaty w językach: do wyboru polskim lub angielskim Zajęcia będą się odbywały w godzinach 18.00 – 21.00.

Miejsce:
Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i telefon kontaktowy) na adres: trening@przestrzen.art.pl. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Ewentualne pytania prosimy kierować na adres trening@przestrzen.art.pl lub nr telefonu: 22 224 05 82.

W programie zajęć:
 szczegóły pracy w arkuszu kalkulacyjnym,  praktyczne triki rzeczywistości projektowej

Zajęcia poprowadzi Witek Hebanowski:
Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo -rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl