zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNO¦CI

-- Dzień Gruziński

Dzień Gruziński

Zapraszamy Państwa serdecznie na – Dzień Gruziński, który odbędzie się 13 kwietnia w Domu Kultury w Wawrze.

To wyj±tkowe spotkanie z kultur± i tradycj± Gruzji oraz niezwykła szansa na poznanie tego wspaniałego kraju poprzez wystawy fotografii i rzemiosła, filmy o Gruzji, a także panel dyskusyjny z udziałem Katarzyny Pakosińskiej i Marcina Mellera. Dla tych, którzy podobnie jak uczestnicy panelu, zapałaj± pragnieniem odwiedzenia i poznania Gruzji, dostępna będzie pełna informacja na temat oferty turystycznej.

Otrzymaj± Państwo także szansę spróbowania tradycyjnej kuchni gruzińskiej i skorzystania ze specjalnego stoiska z przetworami i wyrobami. Specjaln± atrakcj± będ± także ¶piewy i wygłaszanie oracji biesiadnych (dla odważnych uczestników imprezy odbędzie się także konkurs toastów), a także nauka gruzińskiego alfabetu i pisania w tym unikatowym w ¶wiatowej skali języku.

Nie zapominaj±c o najmłodszych, przygotowali¶my również konkursy i gry dla dzieci: m.in. kolorowanie gruzińskich obrazków oraz gra w warcaby.

Serdecznie zapraszamy

Bilet normalny 20 zL
Bilety VIP: 40 zł (z poczęstunkiem).archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl