zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Zostań wolontariuszem Festiwalu Transkaukazja!

Zostań wolontariuszem Festiwalu Transkaukazja!

Fundacja Inna Przestrzeń poszukuje wolontariuszy do udziału w projekcie Transkaukazja 2011. Festiwal Transkaukazja to jedyne na świecie międzynarodowe i multidyscyplinarne przedsięwzięcie artystyczne inspirowane kulturą i sztuką współczesnego Kaukazu.

Do zadań Wolontariuszy należeć będzie pomoc w następujących działaniach:
- realizacja kampanii promocyjnej Festiwalu;
- tłumaczenia i redakcja tekstów;
- redakcja stron internetowych Festiwalu;
- obsługa artystów;
- obsługa logistyczna wydarzeń festiwalowych (koncerty, backstage, stoiska informacyjne, sztuki wizualne).

Od Wolontariuszy wymagana jest dyspozycyjność w okresie od połowy maja do połowy lipca br. Szczególnie mile widziane będą osoby z co najmniej komunikatywną znajomością języków angielskiego i rosyjskiego, a także języków kaukaskich (azerski, gruziński, ormiański).

Po zakończeniu działań festiwalowych Wolontariusze otrzymają certyfikaty udziału w tworzeniu Festiwalu Transkaukazja – unikatowego projektu kulturalnego.

Osoby zainteresowane wolontariatem zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 9 maja, o godz. 17.30, w siedzibie Fundacji Inna Przestrzeń: ul. Nowy Świat 23/25, lok. 32, Warszawa.

Więcej informacji na temat projektu znaleźć można na stronie transkaukazja.pl.

Kontakt w sprawie wolontariatu:
wolontariat@transkaukazja.pl (Aleksandra Urbanowska, Katarzyna Michalska).

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl