zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Gaumardżos! Opowieści z Gruzji - musisz to przeczytać...

Gaumardżos! Opowieści z Gruzji - musisz to przeczytać...

To jest Gruzja! Pełna smaków, zapachów, wyjątkowej muzyki, iście bajkowych krajobrazów, niezwykłych i życzliwych ludzi, niezliczonych anegdot towarzyskich. W tą niezwykłą podróż zabierają nas autorzy Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller.

Opowiadają jak podróżowali od gór po morskie wybrzeża, biesiadowali podczas tradycyjnych uczt, rozmawiali o radościach i kłopotach... Opowiadają o tym skąd w Gruzinach głęboko zakorzeniona duma? Jak radzą sobie kobiety w świecie macho? Na czym polega tamtejszy nienachalny stosunek do punktualności?

Świetnie się czyta!


patronat medialny Gruzja Kaukaz


Gaumardżos jest o „radości życia i sztuce świętowania”, ale mnóstwo w niej gruzińskiej współczesności i historii, naznaczonej m.in. okrutną wojną na Kaukazie. Gaumardżos to świetny początek przygody z Gruzją!

Odwiedź oficjalną stronę książki: www.gaumardzos.kaukaz.pl„Gaumardzos!” jest książką o radości życia i sztuce świętowania, której Gruzini są mistrzami”
Wojciech Górecki

„Dzięki Ance Dziewit i Marcinowi Mellerowi (którzy kochają się i razem kochają Gruzję) chce tam pojechać znowu”.
Dorota Wellman

Książkę "Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" można zamówić już teraz dzięki przedsprzedaży, którą prowadzi sklep Empik.com (tylko 36,90 zł).

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl