zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Włóczykij na Kaukazie

Włóczykij na Kaukazie

Troje studentów kompletnie zwariowanych na punkcie podróży obiera za cel swojej tegorocznej wyprawy Kaukaz. Dlaczego? Niezbadane tereny, których próżno szukać na witrynach biur podróży przyciągają nas niczym lep muchy.

Jak na żaków przystało, grosz się nas nie trzyma ale fantazja iście ułańska nie opuszcza nigdy. Wybuchowe połączenie minimalnych kosztów i maksymalnych wrażeń będzie nami kierować już od chwili gdy porzucimy wygodne wyrka i mamine obiadki by wsiąść w autostop, który przy odrobinie szczęścia przewiezie nas do granicy Unii, a później przez całą Turcję.

Dalszy plan opiera się jedynie na mglistym szkicu i poszukiwaniu niecodziennych wrażeń. Jak na wyznawców wschodniego podejścia do życia przystało, nie odpuścimy żadnej okazji by zbratać się z mieszkańcami Gruzji, Azerbejdżanu i Armenii w niezwykłych zakątkach tych krain. Dzięki relacjom na gorąco i pełnym emocji zdjęciom możesz wyruszyć razem z nami w nieznane już w pierwszych dniach sierpnia! Daj się porwać przygodzie na www.g-logs.org!

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl