zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- 16 września - Gruziński wernisaż na Krupówkach w Zakopanem

16 września - Gruziński wernisaż na Krupówkach w Zakopanem

Już 16 września, o godzinie 20:00 w art pub Literatka, przy ul. Krupówki 77 w Zakopanem, czeka nas otwarcie wystawy Vaho Hazalia, zatytuowanej "Dla Przyjaciół". Podczas wernisażu przewidzianych jest wiele niespodzianek w klimacie gruzińskim... Prace artysty będzie można oglądać przez kolejne dwa tygodnie.

Wachtang Chazalia, znany jako Vaho Hazalia - urodzony w 1968 roku w Zugdidi, w Gruzji - obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Zajmuje się malarstwem, grafiką, fotografią i rzeźbą. Znany twórca ikon. Jest absolwentem malarstwa i architektury na Akademii Sztuk Pięknych w Tbilisi.

Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in. Tbilisi, Moskwa, Ateny, Valencia, , Miami, Warszawa, Kraków.

patronat medialny Gruzja Kaukaz

Całkowicie wierny swojej twórczości, w działania artystyczne niezmiennie wpisuje silne emocje. Poszukiwania niekończących się możliwości tworzenia kolorów, ulirycznienie zwykłych motywów i tematów powodują, że Jego prace przesycone są silnym ładunkiem emocjonalnym. Dążenie do ukazania uniwersalnej harmonii jest dla Niego kreatywnym impulsem, który przede wszystkim podporządkowuje swoim własnym artystycznym poszukiwaniom.

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl