zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Gruzja na wystawie w Łodzi

Gruzja na wystawie w Łodzi

1 marca 2012 w ramach cyklicznego "Klubu Podróżnika" w CK RYBA odbędzie się otwarcie wystawy połączone z oglądaniem pozostałych wybranych fotografii okraszonych komentarzem autora i towarzyszy podróży. A jako, że opowieść o Gruzji bez wina byłaby ułomna proponuję przynieść ze sobą butelkę ulubionego trunku.

Latem zeszłego roku wybraliśmy się do Gruzji. Żadna wielka wyprawa.Mieliśmy 9 dni, marzenie o odwiedzeniu Zakaukazia, namiar na Opera Hostel w Tbilisi. Czasu zbyt mało by poczuć choćby stolicę, a chęci by posmakować każdego miejsca, o którym czytaliśmy.

Efekt? Karkołomny rajd po połowie kraju. Setki fotografii robionych często z samochodu. Książki i słowniki doczytywane w podróży. Cudowna, niezapomniana przygoda.

Z kilkuset zdjęć udało mi się wybrać kilkadziesiąt, które teraz, z perspektywy kilku miesięcy, poruszają zupełnie inne struny. Mniej widokowek - więcej chwilowych emocji. Mam nadzieję, ze odczujecie to również.

Wystawę zdjęć obejrzeć możecie Państwo w dniach 1-24 marca 2012 w Centrum Kulturalnym RYBA, Łódź, róg Gdańskiej i Ogrodowej (Ogrodowa 26)

Wystawę wspierają: www.fotousługi.pl, SatoriArt /Łódź, Limanowskiego 144/, kaukaz.pl, rossnet.pl

Zaprasza Łukasz Klimczak!

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

wystawa fotografii w Łodzi

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl