zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Polak jest milionowym turystą w Batumi

Polak jest milionowym turystą w Batumi

Milionowym turystą w Batumi jest Pan Mieczysław Jezierski, który został powitany przez przedstawicieli Departamentu Turystyki Adżarii oraz Agencji Turystycznej Adżarii na lotnisku. Pan Mieczysław od władz tej gruzińskiej autonomicznej republiki dostał certyfikat oraz nagrodę w postaci siedmiodniowego pobytu, wspólnie z małżonką Krystyną, w luksusowym hotelu Sheraton Batumi.

W Batumi z roku na rok zwiększa się ilość przybywających turystów. Polacy zajmują pierwsze miejsce ze względu na dynamikę wzrostu. Według danych Rządowej Agencji Turystycznej w Adżarii, liczba turystów z Polski w porównaniu z rokiem poprzednim zwiększyła się aż 14-krotnie.

Z pewnością wpływ na taki wynik miało otwarcie wiosną tego roku czarterowych lotów prosto do Batumi oraz wyjazdów za przystępną cenę przez jedno ze znanych polskich biur podróży. Polscy turyści przylatujący na lotnisko w Batumi są częstowani adżarskimi słodyczami i witani pokazem tańców narodowych.

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl