zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Bliżej Ormian - projekt warty wsparcia!

Bliżej Ormian - projekt warty wsparcia!

Portal Kaukaz.pl objął patronatem medialnym inicjatywę polskich wolontariuszy pracujących w Armenii. A oto co o projekcie piszą jego autorzy:

Jesteśmy dwójką Polaków, która wyjechała na wolontariat do Armenii. Na co dzień zajmujemy się pracą z dziećmi i młodzieżą.

Postanowiliśmy wykonać projekt, którego celem jest realizacja krótkometrażowego filmu "Bliżej Ormian". Poprzez crowdfunding na portalu PolakPotrafi przeprowadzamy na jego realizację zbiórkę pieniędzy. Potrwa ona 45 dni, jednak od jej rozpoczęcia (6 dni temu) uzbieraliśmy już ponad 20% zakładanej sumy. Zaletą takiej zbiórki jest zwrot pieniędzy dla darczyńców jeśli nie uzbieramy pełnej kwoty. Środki zbierane są na koncie portalu polakpotrafi.pl i tylko w przypadku, gdy uda nam się uzyskać 100% zakładanej kwoty w/w portal, po potrąceniu sobie należnej prowizji, przeleje nam uzbierane pieniądze.

Celem projektu jest realizacja filmu i promocja wiedzy nt. Ormian i Armenii w naszym kraju. Jako polscy wolontariusze mieszkający w Armenii tuż przy granicy z Górskim Karabachem i Iranem mamy doskonałą możliwość poznania tutejszego punktu widzenia, a także bogatej i tragicznej historii, jak i współczesności tego kraju.

Temat ten uważamy za niezwykle istotny, między innymi dlatego, iż w tym roku przypada 100-tna rocznica ludobójstwa Ormian w wyniku którego zginęło 1,5 miliona członków tego narodu. Ponadto sytuacja w znajdującym się tuż obok nas Górskim Karabachu znacznie się zaostrzyła, dlatego też realizacja takiego projektu ma tym większy sens edukacyjny i informacyjny w naszym kraju.

Patronem naszego projektu jest między innymi portal Kaukaz.pl! Będziemy bardzo wdzięczni za okazane wsparcie i pomoc!

Kliknij teraz: Bliżej Ormian - Polak Potrafi

Serdecznie Pozdrawiamy z Goris w Armenii!
Marta Dudek
Dariusz Klimek

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl