zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Powódź w Tbilisi - możesz pomóc!Środki na pomoc dla Tbilisi zbiera w Polsce Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Most Do Gruzji"

Szanowni Państwo,
w związku z brakiem pomocowego konta złotówkowego i dość wysokimi prowizjami naszych banków, w odpowiedzi na Państwa zapytania udostępniamy konto naszego Stowarzyszenia.
Jeśli chcą Państwo wesprzeć pomoc Tbilisi prosimy o wpłatę środków w PLN na rachunek Stowarzyszenia "Most do Gruzji" - koniecznie z dopiskiem POMOC TBILISI. Numer rachunku: 46 1540 1115 2111 6011 9311 0001. Oświadczamy, że absolutnie wszystkie tak dokonane wpłaty zostaną w całości przekazane na rachunek walutowy z listy udostępnionej przez Ambasadę Gruzji. Nasze Stowarzyszenie nie będzie dokonywać żadnych potrąceń za obsługę i samo poniesie koszty dokonania przelewu, który planujemy dokonać po 10 dniach zbiórki (abyśmy mogli uwzględnić zaplanowane akcje w Krakowie i Łodzi).

Pieniądze można również wpłacać bezpośrednio na konta bankowe w Gruzji, których numery podało gruzińskie MSZ.

Szczegóły na naszym forum: http://www.forum.kaukaz.pl/viewtopic.php?f=72&t=5356#p27130

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl