zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNO¦CI

-- Malarstwo Nanuli Burduli-Taliashvili w Legionowie

Malarstwo Nanuli Burduli-Taliashvili w Legionowie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy gruzińskiej malarki Nanuli Burduli-Taliashvili w Legionowie, 23 stycznia, godz.17.00.

Galeria Sztuki Ratusz, ul. Piłsudskiego 41

Nanuli Burduli-Taliashvili

Urodziła się w 1960 r. w Tbilisi (Gruzja), w rodzinie gruzińskiego artysty plastyka Levana Burduli.

Ukończyła ¶redni± szkołę muzyczn±. Absolwentka Tbiliskiej Akademii Sztuk Pięknych, otrzymała w 1986 r. dyplom z wyróżnieniem.

Zajmowała się scenografi± - w czasie studiów współpracowała ze Studenckim Teatrem Tbiliskiej Politechniki, reżyserowanym przez Irinę Bokuczaw±, oraz z teatrem Satyry im. Czantladze w Tbilisi, wykładała rysunek, oraz tkactwo w Międzynarodowym Centrum Folkloru Gruzińskiego w Tbilisi. Od roku 1986 brała udział w wystawach zbiorowych w Państwowej Galerii w Tbilisi, oraz w Moskwie i Tallinie. Pocz±tkowo wystawiała tylko gobeliny, potem również malarstwo.

Od 1995 r. mieszka i tworzy w Polsce. Wystawia swoje prace od 1996 r. w galeriach sztuki nowoczesnej. Zajmuje się malarstwem, ilustracj± i grafik± komputerow±.

Więcej informacji i zdjęć na stronie http://www.nana-burduli.eu/

Malarstwo Nanuli Burduli-TaliashviliMalarstwo Nanuli Burduli-Taliashvili

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl