zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówkš przez ćwierć œwiata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja
strona główna strzalka AKTUALNOŚCI

-- Gruzińskie śpiewy i tańce na Żywo!

Gruzińskie śpiewy i tańce na Żywo!

Gorąco zapraszamy na jedyny w Polsce koncert zespołu DZMEBI ("Bracia"). Już w najbliższy czwartek 10 kwietnia, zespół wystąpi przed warszawską publicznością. Gruzińska młodzież wykona m.in. kaukaskie pieśni narodowe oraz wyjątkowo ekspresyjne tańce.

Niezwykłe widowisko rozpocznie się o godz. 19.00, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, przy ul. Elektoralnej 12, w Warszawie. Bilety w cenie 25 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem oraz w przedsprzedaży (bar Tbilisi, ul. Puławskiej 24, w godz. 12.00 - 20.00).

Zespół DZMEBI tworzą młodzi utalentowani Gruzini, których często można spotkać na europejskich scenach. Koncert w Polsce odbywa się przy okazji podróży do Włoch na międzynarodowy festiwal taneczny. Występ grupy w Polsce stał się możliwy dzięki energicznym wysiłkom Ekateriny Loladze (kontakt:511-182-520), która podjęła się organizacji tego niełatwego zadania.

taniec gruziński
Taniec w strojach narodowych

taniec gruziński
Gruzińscy artyści w akcji

archiwum

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl