zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia

Redakcja romb

Portal kaukaz.pl jest owocem naszych wieloletnich zainteresowań. Fotografie i większość materiałów powstała w czasie podróży krajoznawczo-badawczych ostatnich lat.

Staramy się szeroko i obiektywnie przybliżyć Kaukaz. Treść portalu adresujemy zarówno do laików, jak i znawców tematu. Zapewne podróżnicy odwiedzą działy poświęcone turystyce, zaś miłośnicy Kaukazu znajdą coś dla siebie w specjalistycznych artykułach. Jedni i drudzy mogą spotkać się w bogatej galerii oraz na wielotematycznym forum.

Najlepiej znamy się na Gruzji, stąd przewaga tematów gruzińskich. Zamierzamy jednak dodawać kolejno materiały o pozostałych państwach Kaukazu Południowego i wybrane zagadnienia z Kaukazu Północnego.

Jeśli chcecie przekazać innym cenne informacje czy podzielić się przeżyciami z własnych podróży to gorąco zachęcamy do aktywności na forum. Pytania o szeroko pojęty Kaukaz kierujcie do nas lub do innych internautów na kaukaskim forum.

Zapraszamy wszystkich do publikowania swoich materiałów związanych z Kaukazem. Czekamy na ciekawe teksty, zdjęcia i mapy! Chętnych prosimy o kontakt z redakcją redakcja@kaukaz.pl.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby informacje zawarte w serwisie kaukaz.pl były nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim jak najbardziej rzetelne, dokładne i aktualne lecz nie możemy zagwarantować ich całkowitej poprawności a co za tym idzie autorzy tego portalu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wynikające z wykorzystania treści pochodzących z portalu kaukaz.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl