zdjęcia i fotografie góry Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, turystyka, podróże, wyprawy, gospodarka, bezpieczeństwo, zabytki, zwiedzanie, trekking, Morze Czarne, wybrzeże, Tbilisi, Batumi, Mccheta, Kazbek, Kazbegi, Wardzia
Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja Terenówką przez ćwierć świata. Iran - Azerbejdzan - Gruzja

Redakcja romb

Portal kaukaz.pl jest owocem naszych wieloletnich zainteresowań. Fotografie i większość materiałów powstała w czasie podróży krajoznawczo-badawczych ostatnich lat.

Staramy się szeroko i obiektywnie przybliżyć Kaukaz. Treść portalu adresujemy zarówno do laików, jak i znawców tematu. Zapewne podróżnicy odwiedzą działy poświęcone turystyce, zaś miłośnicy Kaukazu znajdą coś dla siebie w specjalistycznych artykułach. Jedni i drudzy mogą spotkać się w bogatej galerii oraz na wielotematycznym forum.

Najlepiej znamy się na Gruzji, stąd przewaga tematów gruzińskich. Zamierzamy jednak dodawać kolejno materiały o pozostałych państwach Kaukazu Południowego i wybrane zagadnienia z Kaukazu Północnego.

Jeśli chcecie przekazać innym cenne informacje czy podzielić się przeżyciami z własnych podróży to gorąco zachęcamy do aktywności na forum. Pytania o szeroko pojęty Kaukaz kierujcie do nas lub do innych internautów na kaukaskim forum.

Zapraszamy wszystkich do publikowania swoich materiałów związanych z Kaukazem. Czekamy na ciekawe teksty, zdjęcia i mapy! Chętnych prosimy o kontakt z redakcją redakcja@kaukaz.pl.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby informacje zawarte w serwisie kaukaz.pl były nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim jak najbardziej rzetelne, dokładne i aktualne lecz nie możemy zagwarantować ich całkowitej poprawności a co za tym idzie autorzy tego portalu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wynikające z wykorzystania treści pochodzących z portalu kaukaz.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright by kaukaz.pl